Merhaba!


Bizimle buluştuğunuz için çok teşekkürler, bizi tanımak istemenize sevindik.


Peki, biz kimiz?

Son 3 yıldır dijital dünyaya adım atmış bir marka olmamıza rağmen, aslında geçmişimiz 70’li yıllarda İstanbul’da açtığımız dikim atölyesine dayanıyor. 30 yılı aşkın süredir büyük firmalara kendi etiketleri ile üretim yapıyoruz.
 

Bugün tamamen yerli üretim yapan, her bir detayına ayrı özen göstererek hazırladığımız ürünlerimizi yurt içi ve yurt dışında hem toptan, hem de perakende olarak alıcılarımızla buluşturan, işin temeline saygıyı koyan bir markayız.
Kullandığımız malzemelere, işimize ve müşterilerimize, dikimhaneden kalite kontrollerine, paketlemeden satışa kadar tüm detayları titizlikle inceliyor ve tüm süreci memnuniyetinizi odağımıza alarak sürdürüyoruz. 

Yıllar geçmeye ve ürünlerimiz beğenilerek yüksek talep görmeye devam ettikçe kendimize şu soruyu sorduk: “Neden daha fazla müşterimizle, daha rahat ve hızlı iletişim kurup; onlara ürünlerimizi aracısız, uygun fiyatlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmıyoruz? ” Bu sorunun cevabı, bizi dijitale taşıdı ve internet mağazamızı kurduk.
 
Ya güvenilirlik?
Fiziki mağazamızda olduğu gibi, internet mağazamızda da müşteri memnuniyetini önceliklerimiz listesinde en üst sıraya koyduk. İnternet sitemizin gerekli tüm resmi belge ve güvenlik önlemlerini alarak, alışveriş deneyimini en güvenli şekilde yaşamanızı hedefledik.Aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda bize kolayca ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz sosyal medya sayfalarımızdan, dilerseniz telefon numaramızdan ya da sitemizdeki iletişim kısmından.
Hatta İstanbul’daysanız, Merter’deki mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.


 
Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşamanız ya da ürünle ilgili fikrinizin değişmesi halinde
ürünü koşulsuz kabul ediyor; yenisini gönderiyor ya da ürün bedelini en kısa sürede iade ediyoruz.


Keyifli alışverişler!